Testimonials

UAB Litagros prekyba - Tai buvo vienas iš geriausių iki šiol vykusių komandinių užsiėmimų!
 
Force One komandos organizuotas renginys visiems paliko didžiulį įspūdį. Abejingo neliko nei vieno. Visi be išimties džiaugėsi išbandę save, įveikę turimas baimes ar nuostatas, jog „tai ne man“, „aš taip negalėčiau“, „man baisu“. Nesvarbu kas – asistentas, specialistas ar direktorius – lygūs buvo visi. Statusų ribos renginio metu tiesiog išnyko, visi jautėsi savi, vieningi. Po renginio grįžome sustiprėję širdyje, pailsėję sieloje, artimesni vieni kitiems.
Galiu drąsiai teigti, jog tai buvo vienas iš geriausių iki šiol vykusių komandinių užsiėmimų. Už tai dėkui visai Force One komandai. Esate šaunuoliai!
 
UAB Litagros prekyba
Personalo vadovė
Jurga Snarskienė


UAB Veho
– Jie tikrai dirba savo darbą!
 
Esu jiems dėkinga pirmiausia už jų optimizmą ir lankstų požiūrį į dalykus. Už jų kantrybę išklausant „įdomius“ kliento klausimus. Už detalų dienotvarkės derinimą, tiek kartų kiek reikia. Už tai, kad pasiruošimo renginiui ir renginio metu keičiantis aplinkybėms jie ne tik informuoja apie faktą, bet tuoj pat siūlo optimalią alternatyvą. Jie tikrai padarė tai, ką žadėjo ir dar truputį extra.
Visiems, kurie paklaustų mano nuomonės, net ir vidury nakties pažadinta rekomenduočiau šią šaunią kompaniją. Jie tikrai dirba savo darbą!
 
UAB Veho
Personalo vadovė
Rasa Ilgūnienė
 
 
 
UAB Tele-3 – Esame patenkinti puikia Force One organizacija, nuoširdžiu bendravimu ir lanksčiu požiūriu renginio metu.
 
UAB Tele-3 dėkoja Force One už komandos formavimo renginį reklamos pardavimų skyriui. Komandos formavimo renginys ir jam parinktos užduotys tikslingai atskleidė mūsų stiprybes bei silpnybes. Ryškiausiai kolektyvo prisiminimuose išliko plausto statybos užduotis bei vėliau plaukimas savos gamybos plaustais per ežerą, į kurio šaltus vandenis įkristi nesinorėjo. Esame patenkinti puikia Force One organizacija, nuoširdžiu bendravimu ir lanksčiu požiūriu renginio metu.
 
UAB Tele-3
Komercijos direktorius
Aldas Juronis
 
 
 
B. Braun Medical - Kolektyvas vienareikšmiškai teigimai įvertino Force One komandą!
 
Force One organizavo B.Braun Medical grupės trijų Baltijos šalių (Lietuva, latvija, Estija) kasmetinį renginį. Force One kolektyvą galėčiau apibūdinti kaip profesionalią, jauną bei energingą renginių organizavimo komandą. Profesionalūs darbuotojai sugebėjo užtikrinti sklandžią renginio eigą, nepaisant ne visai tinkamų kai kurioms atrakcijoms oro sąlygų. Pradžioje net ir nelabai linksmai nusiteikusius renginio dalyvius organizatoriai sugebėjo pralinksminti ir įtraukti į aktyviąją programos dalį. Renginiu metu Force One be priekaištų įgyvendino savo originalius sumanymus. B.Braun Medical kolektyvas vienareikšmiškai teigimai įvertino Force One komandą.
 
B.Braun Medical
Pardavimų asistentė
Lina Valatkienė
 
 
 
UAB Itella Logistics - Renginys paliko daug įsimintinų akimirkų visiems darbuotojams ir svečiams.
 
Force One padėjo surengti kasmetinę „Itella logistics“ vasaros šventę. Renginyje dalyvavo darbuotojai iš Latvijos ir Estijos „Itella Logistics“ filialų, taip pat partneriai iš ES šalių – Vokietijos, Danijos, Suomijos, Švedijos ir kt. Renginys pavyko puikiai – Force One labai gerai organizavo ir sukoordinavo renginį, profesionalūs instruktoriai, kalbantys anglų ir rusų kalbomis, puikiai išaiškino užduotis, palaikė gerą renginio nuotaiką.
Renginys paliko daug įsimintinų akimirkų visiems „Itella Logistics“ darbuotojams ir svečiams. Viso kolektyvo vardu dėkojame už puikiai organizuotą šventę.
 
UAB Itella Logistics
Administracijos vadovė
Goda Bukauskaitė
 
 
 
UAB Pakmarkas - Esame labai patenkinti profesionaliai suorganizuota kasmetine vasaros švente.
 
Esame labai patenkinti Force One kolektyvo profesionaliai suorganizuota kasmetine vasaros švente UAB Pakmarkas ir SIA Pakmarkas darbuotojams bei svečiams.
Rekomenduoju Force One kaip operatyvią, organizuotą bei aktyvią renginių organizavimo įmonę, gebančią pasiūlyti originalias idėjas bei jas įgyvendinti. Džiaugiuosi efektyviu bendradarbiavimu su Force One kolektyvu.
 
UAB Pakmarkas
Personalo vadovė
Renata Katarskytė
 
 
 
GE Healthcare - Thank you from my side for another great teambuilding event.

Dear Evald,
First of all I would like to thank you from my side for another great teambuilding event you made for us. And the weather was great too!
As you can see the first company I usually think when planning event is Force One.
Therefore I promise to you that I will rely on your support when plan our meeting in any of 15 countries I manage.
 
GE Healthcare
Medical Diagnostics Commercial Director Russia, CIS and the Baltics
Arkady Schafer
 
 
 
GE TIP Trailer Services - Everybody had a fun time!
 
Evald & Force One:
Thanks so much for a great teambuilding event in February.
Your team put together a programme that boosted our self-confidence and bogged our minds on creativity, physical strength and problem solving. Despite the grey weather, everybody had a fun time!
 
GE TIP Trailer Services
Linn Friberg
 
 
 
ITC - Navigant Belgium - Excellent organization!
 
Dear Evald,
It was a real pleasure working with you & an excellent organization (received both congratulations from our clients for the organization & choise of the activity + restaurants).
Both were also very pleased of their hotels (especially the one staying at the Meridien).
Hope we will have other groups together. Enjoy your day & weekend.
 
ITC - Navigant Belgium
Renaud
 
 
 
Group Worldspan Switzerland: - the trip was a big success!
 
Dear Evald,
I spoke to Mr. Tobler today and was told that the trip was a big success! He highly praised you and the entire Force One team! You were always available, very professional, discrete and very well organised.
I did not doubt this but wanted you to know this as - I guess - it is always nice to hear.
 
Group Worldspan Switzerland
Soraiya Spuhler

Canoe Polo

Enjoy Canoe Polo game at any your desired location >>>

Kalashnikov shooting


Best price in town!
Experience the feeling of shooting with real guns, pistols and Kalashnikov. It is exciting and great activity for smaller and larger groups. Just choose from below list of your preferred firearms…9mm Russian Pistol Makarov, Glock, Kalashnikov, Winchester Shotgun, Pistol TT... >>>

Testimonials

UAB Litagros prekyba - Tai buvo vienas iš geriausių iki šiol vykusių komandinių užsiėmimų!
 
...Po renginio grįžome sustiprėję širdyje, pailsėję sieloje, artimesni vieni kitiems. Už tai dėkui visai Force One komandai. Esate šaunuoliai!...
Svetainių kūrimas