Pereiti prie turinio

Verslo kelionės

Skatinkite darbuotojų ir klientų lojalumą

Komandos formavimas ir renginiai

Padidinkite motyvaciją ir švęskite

Verslo plėtra

Vizualizuokite verslo poreikius ir vystykite verslą

Verslo kelionės

Bet koks grupės dydis ir biudžetas

Suvienyti, įkvėpti, motyvuoti, atnaujinti, tobulėti, apdovanoti ir didinti klientų lojalumą dažnai yra mūsų klientų tikslas. Siūlome platų labai vertingų maršrutų pasirinkimą bet kokiam biudžetui, lanksčius, pritaikomus, novatoriškus ir unikalius kultūrinius potyrius įdomioje aplinkoje.
Mūsų didžiausios žinios ir patirtis yra su kryptimis Danijoje ir Lietuvoje. Kopenhaga yra viena iš tvariausių vietų su unikaliu 546 km dviračių taku, elektrinių uosto keltų parku ir dauguma viešbučio kambarių visame mieste yra sertifikuoti ekologiškai. Vilnius ką tik buvo Europos žaliasis Kapitalas 2025 m., siekiant iki 2030 m. tapti visiškai klimatui neutraliu miestu, sutelkiant dėmesį į biologinės įvairovės puoselėjimą, klimato kaitos švelninimą, tvaresnį judumą ir efektyvų miesto gyvenimo valdymą.

Daugiau nei 15 metų patirtisleidžia „Force One“ išsiskirti rinkoje bei patenkinti ir išskirtinius užsienio klientų poreikius užtikrinant nepamirštamus įspūdžius bei aukščiausią paslaugų kokybę.

Paslaugų pavyzdžiai: tvarios kelionės, apgyvendinimas, pervežimai, istoriniai įvykiai, SPA, golfas, susitikimų vietos, partnerių susitikimai, konferencijos, vakarienės, veiklos dienos, komandos formavimas, meno dirbtuvės, šeimos kelionės, motyvaciniai pranešėjai, seminarai, pristatymai, ekstremalūs, žiemos ir vasaros veikla, tvarūs renginiai, maitinimas – viskas, ko reikia!

Mūsų partneriai Lietuvoje: viešbutis „Artis Centrum“,, „Vilnius Grand Resort“, kurortas "Margis", Go Vilnius, "Radisson Hotels" Vilnius, "Novotel Vilnius Centre", "Amberton Cathedral Square Vilnius",, Kongreso alėjoje. Restoranai kaip Restoranas "Grey", Restoranas "Moni Grill",, Restoranas "Apvalaus stalo klubas", "SOMM", Senatoriu Pasazas, Miesto laboratorijos bendruomenės centras veikla kaip FeelzCity, Maisto turgeliai, kelionės laivais, botanikos sodai, vandens butelio pildymas ir daug daugiau.

Kai kurie mūsų partneriai Danijoje: Nuostabi Kopenhaga, Vila Kopenhaga, Viešbutis Skt. Petri, Comwell Copenhagen Portside, Restoranai: Radijas, Marvas ir Benas, Bæst, DØP, Geraniumas, tokia veikla kaip Eiti laivu, Plaukimas baidarėmis, botanikos sodas, Kalvebod Fælled ir daug daugiau.

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujas idėjas atitinkančias būtent Jūsų poreikius.

Komandos formavimas ir renginiai

Bet kokie iššūkiai ir biudžetas

Parduokite ir gaminkite daugiau • Gerinkite komandos efektyvumą • Nustatykite bendrus tikslus • Ugdykite pasitikėjimo savimi įgūdžius • Raskite efektyvius sprendimus • Įveik kliūtis • Spręskite konfliktines situacijas • Iššūk savo ribas

Rinkitės tai, jei tikitės padidinti darbuotojų, klientų ir partnerių motyvaciją ir lojalumą.

Komandos formavimas apima nuo lengvos „po konferencijos“ ir ledlaužių veiklos iki kelių dienų mokymų. Pavyzdžiai: komandinės dirbtuvės, miesto komandos iššūkiai: oficialus Vilniaus lobių ieškojimas, tobulinimosi mokymai, rekolekcijos...

Renginiai apima viską nuo unikalaus produkto pristatymo iki didžiojo Kalėdų vakarėlio, įmonės vasaros renginio, komandos formavimo renginio, olimpinių žaidynių, verslo renginių, jubiliejų, kalėdinių vakarėlių, bendravimo, klientų renginių, virtualių ir hibridinių renginių...

Užsiėmimai lauke pavyzdžiai: baidarių polo, baidarių žygiai, šaudymas iš ginklų, vandens pramogos, 4 × 4 bekelis, žiemos iššūkis, safaris sniego motociklais, poledinė žvejyba, šaudymas iš viduramžių ginklų, plaustų statyba, drakono valtis, vikingų valtys, molinių balandžių šaudymas…

Užsiėmimai patalpose pavyzdžiai: juoko joga, komandos orkestras, pubų viktorina, kūno repas, VR iššūkiai...

Tvari veikla pavyzdžiai: samanų meno dirbtuvės, perdirbtas plastikas – antrinis dizainas, sodas balkone…

Mindfulness veikla pavyzdžiai: muzikos terapija ir jogos sintezė, gongo garso ir kvėpavimo terapija, joga, maudynės miške...

NAUJIENA! Slidinėjimo ir snieglenčių pamokos ir ekskursijos, įmonių veikla po darbo, būreliai po pamokų, Vilniuje, val Liepkalnio slidinėjimo centras , Slidinėjimo akademija ir užsienyje.

Plėtra

Patirkite naują seminarų formą

Kurdami naudojame grafinio koučingo metodą, kuriame mokome ir planuojame sukurti šiandienos situacijos vaizdą ir galiausiai veiksmų planą. Ateityje svarstysime būsimus iššūkius ir lūkesčius. Vizualizuojantis darbas sudaro žemėlapį ir planą su kliūtimis ir tikslais, kad pagaliau būtų sukurtas kelias ir strategija, kaip ten pasiekti. Šios vizionieriškos ir kūrybingos dirbtuvės gali būti suformuotos taip, kad atitiktų bet kokį inovacinį darbą, problemų sprendimą, strategiją ar plėtros atvejį.

Koučingas apima bet kokį procesą, kuriam reikia holistinės perspektyvos. Vizualizuodami mūsų ekspertai gestais naudoja įrankius ir vadovauja norimiems rezultatams pasiekti, kuriuos būtų galima sujungti ir užbaigti, pavyzdžiui, paskatinimo ar komandos formavimo veikla. Skaitykite daugiau mūsų partnerių svetainėje www.creanovo.eu

Verslas

kad tavo svajonės išsipildytų

Įdarbinimas: Daugiausia dirbame su Skandinavijos ir Baltijos šalių rinkomis įvairiose pramonės šakose.

Medinių namų projektai: Darbas su mumis reiškia, kad jūs gaunate gerą gydymą viso proceso metu ir po jo. Įgyvendiname Jūsų individualias idėjas, vizijas ir svajones, dialogu ir patarimais sukuriame pagrindą Jūsų būsimiems jaukiems namams. Jūs gausite estetiškus ir funkcionalius namus, kuriais galime didžiuotis jūs ir mes. Galite būti tikri dėl proceso iki galutinio rezultato ir pasitikėti tuo, ką sakome.

Produktai:  Moduliniai ir surenkamieji namai, mažyčiai namai, Plug & Stay namai, priestatai, terasos, stoginės, sauna.

Mediniai gaminiai: granulės, statybinė mediena, anglis.

Įvairių prekių importas ir eksportas; kūdikis, plataus vartojimo prekės.

Programos ir kūrimas: HR Darbuotojų mokymo priemonės, Miesto iššūkiai, Orientavimosi žaidimai, Mokymasis mokykloje.

Atsiliepimai

Services

Pritaikykite renginį pagal jūsų poreikius

Derinkite sprendimus ir renginius, kad jie jums labiausiai tiktų. Jei reikės, pateiksime rekomendacijas.

Noriu Sužinoti Daugiau!

Atsiųskite mums savo užklausą ir mes su jumis susisieksime per 48 valandas! Nekantriai lauksime jūsų žinučių!